Koszty stałe utrzymania strony WWW u providera to hosting + domena. Hosting to ~85 pln/y https://hosting.linux.pl/hosting.html

Domena w zależności od nazwy od kilku złotych za rejestrację do 200+pln za przedłużenie za rok https://hosting.linux.pl/domeny-cennik.html . Tu cena zależny od nazwy jaką wybierasz. Czyli koło ~160pln/y trzeba liczyć.

Wybór template wyglądu strony z bogatej listy darmowych np:

Jeżeli decydujecie się na płatny template polecam przejrzenie: https://themeforest.net/category/wordpress (koszt jednorazowo ~40 – ~60$) .

Konfiguracja maili firmowych (skrzynka lub przekierowanie) – tu jest potrzebna konfiguracja na serwerze i dostęp do panelu u providera.

Wtyczki i autonomizacje w zależności od potrzeb – wymagana jest konfiguracja i sensowny dobór dodatków

Zapewniam site działający, backupowany i odporny na ataki. Jeżeli warto będzie coś kupić to wtedy o tym powiem ale raczej wyniknie to z kontekstu prac i potrzeb klienta.

Sklep zamówienia/rezerwacje online – jest jak najbardziej do zrobienia proponuję to potraktować jako oddzielny temat.

SEO (Search Engine Optimization) – w podstawowej usłudze dołączenie i konfiguracja site do Google Analytics. Zajmuje się także pozycjonowaniem pasywnym czyli po ludzku jak i co powinno być napisane na stronie aby było wysoko w Google/Bing itp. Pozycjonowanie “aktywne” polega na wykupieniu w Google usługi która ustawia taką stronę sztucznie wysoko na określonym miejscu.

Zapewniam utrzymanie stron i pomoc we wdrożeniu się w zarządzaniu treścią. W cenie projektu przewiduję instrukcję i pomoc w standardowych problemach jakie się pojawiają przy pracy z WordPress.

Zapraszam do współpracy

Karol Preiskorn