Projektowanie stron WordPress

Projektowanie i oprogramowanie stron WordPress2020-03-20T21:40:09+01:00

Strony i sklepy internetowe starzeją się (technologicznie i estetycznie) bardzo szybko. Mniej więcej co pół roku pojawiają się nowe rozwiązania, zdecydowanie poprawiające szybkość, efektywność i funkcjonalność ich działania.

Zastanawiasz się czasem czy nie warto byłoby poprawić czegoś na Twojej stronie internetowej, czy też w Twoim sklepie lub, czy nie zbudować jej/go całkiem od nowa?

By może utrzymanie obecnego rozwiązania kosztuje za dużo? Może brakuje integracji z innymi aplikacjami? Sensownego procesu dotacji lub sprzedaży?

Dobrze trafiłeś!

Zapewniam utrzymanie stron i pomoc we wdrożeniu się w zarządzaniu treścią. W cenie projektu przewiduję instrukcję i pomoc w standardowych problemach, jakie się pojawiają przy pracy z WordPress. Napisz lub zadzwoń przygotuje dla Ciebie bezpłatną wycenę. Wytłumaczę Ci sposób działania, po czym zaproponuje optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Jak wygląda proces powstawiania strony i ile kosztuje?

  • Domena w zależności od nazwy od kilku złotych za rejestrację do 200+PLN za przedłużenie za rok wg. https://hosting.linux.pl/domeny-cennik.html
   Tu cena zależny od nazwy. ~160 PLN/y trzeba liczyć.
  • Koszty stałe utrzymania strony WWW u providera to hosting. Hosting to ~85 PLN/y https://hosting.linux.pl/hosting.html
  • Jeżeli decydujecie się na płatny template polecam przejrzenie:https://themeforest.net/category/wordpress (koszt jednorazowo ~40$ – ~60$). Opcje bezpłatne:
  • Zapewniam site działający, backupowany i odporny na ataki. Jeżeli warto będzie coś kupić to wtedy o tym powiem ale raczej wyniknie to z kontekstu prac i potrzeb klienta.
  • Sklep zamówienia/rezerwacje online – jest jak najbardziej w pakiecie kosztuje dodatkowo integracja rozwiązania z systemami płątności oraz konfiguracja z twoimi kontami. Tu jak wszędzie kosztuje wyjście poza standardowe możliwości konfiguracji.
  • SEO (Serach Engine Optimalization) – w podstawowej usłudze dołączenie i konfiguracja Google Kit.
   • Zajmuje się także pozycjonowaniem pasywnym, czyli po ludzku, jak i co powinno być napisane na stronie, aby było wysoko w Google/Bing itp.
   • Pozycjonowanie „aktywne” polega na wykupieniu w Google usługi, która ustawia taką stronę sztucznie wysoko na określonym miejscu w czym także mogę pomóc.
   • W obecnym czasie strona powinna mieć swoją reprezentację na Facebook i Instagram. Oba rozwiązania powinny być w sensowny sposób ze sobą synchronizowane.
  • Wtyczki i autonomizacje w zależności od potrzeb — wymagana jest konfiguracja i sensowny dobór dodatków.
  • Konfiguracja maili firmowych (skrzynka lub przekierowanie) – tu jest potrzebna konfiguracja na serwerze i dostęp do panelu u providera

WordPress projects

Let’s Work Together

LET’S TALK

About My Work

Developer in stack: Java/Python/Angular. Heavy exp in Oracle PLSQL. Along the way focusing on Java.

Recent Posts