Strony i sklepy internetowe starzeją się (technologicznie i estetycznie) bardzo szybko. Mniej więcej co pół roku pojawiają się nowe rozwiązania, zdecydowanie poprawiające szybkość, efektywność i funkcjonalność ich działania.

Zastanawiasz się czasem czy nie warto byłoby poprawić czegoś na Twojej stronie internetowej, czy też w Twoim sklepie lub, czy nie zbudować jej/go całkiem od nowa?

Dobrze trafiłeś!

Zapewniam utrzymanie stron i pomoc we wdrożeniu się w zarządzaniu treścią. W cenie projektu przewiduję instrukcję i pomoc w standardowych problemach, jakie się pojawiają przy pracy z WordPress. Napisz lub zadzwoń przygotuje dla Ciebie bezpłatną wycenę. Wytłumaczę Ci sposób działania, po czym zaproponuje optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  • Domena w zależności od nazwy od kilku złotych za rejestrację do 200+PLN za przedłużenie za rok wg. https://hosting.linux.pl/domeny-cennik.html
   Tu cena zależny od nazwy. ~160 PLN/y trzeba liczyć.
  • Koszty stałe utrzymania strony WWW u providera to hosting. Hosting to ~85 PLN/y https://hosting.linux.pl/hosting.html
  • Jeżeli decydujecie się na płatny template polecam przejrzenie:https://themeforest.net/category/wordpress (koszt jednorazowo ~40$ – ~60$). Opcje bezpłatne:
  • Zapewniam site działający, backupowany i odporny na ataki. Jeżeli warto będzie coś kupić to wtedy o tym powiem ale raczej wyniknie to z kontekstu prac i potrzeb klienta.
  • Sklep zamówienia/rezerwacje online – jest jak najbardziej do zrobienia proponuję to potraktować jako oddzielny temat.
  • SEO (Serach Engine Optimalization) – w podstawowej usłudze dołączenie i konfiguracja Google Analytics. Zajmuje się także pozycjonowaniem pasywnym, czyli po ludzku, jak i co powinno być napisane na stronie, aby było wysoko w Google/Bing itp. Pozycjonowanie „aktywne” polega na wykupieniu w Google usługi, która ustawia taką stronę sztucznie wysoko na określonym miejscu.
  • Wtyczki i autonomizacje w zależności od potrzeb — wymagana jest konfiguracja i sensowny dobór dodatków.
  • Konfiguracja maili firmowych (skrzynka lub przekierowanie) – tu jest potrzebna konfiguracja na serwerze i dostęp do panelu u providera

Kontakt

0